Bus Route 17 - -
Bus Stops
- 1 - תחנה מרכזית אשדוד
- 2 - שדרות מנחם בגין/שדרות משה סנה
- 3 - מסעף גן יבנה
- 4 - חרצית/סביון
- 5 - דרך מנחם בגין/החציר
- 6 - דרך מנחם בגין/חיים נחמן ביאליק
- 7 - דרך מנחם בגין/ש''י עגנון
- 8 - נתן אלתרמן/ש''י עגנון
- 9 - דרך קנדה/היורה
- 10 - ברקת/דרך קנדה
- 11 - גלבוע/ארבל
- 12 - החרוב/הרימון
- 13 - יצחק רבין/יוסף יבנאי
- 14 - יוסף יבנאי/תורה ועבודה
- 15 - העצמאות/נילי
- 16 - העצמאות/הדרים
- 17 - מועצה מקומית/הרצל
- 18 -
- 19 - הגיבורים/דבורה הנביאה
- 20 - ההדרים/הנביאים
- 21 - בר יוחאי/אהוד בן גרא
- 22 - אביר יעקב/השופטים
- 23 - הרצל/רבי עקיבא
- 24 - הרצל/רקפת
- 25 - ירושלים/העמל
- 26 - האנפה/זמיר
- 27 - מירון/זלמן שליין
- 28 - מירון/טיילת מירון
- 29 - חשמונאים/הודיה
- 30 - חשמונאים/מתתיהו
- 31 - מסעף גן יבנה
- 32 - אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה
- 33 - שדרות ירושלים/שדרות משה סנה
- 34 - שד.ירושלים/רבנו גרשום
- 35 - שד. ירושלים/אלטלנה
- 36 - שדרות ירושלים / הפרחים
- 37 - שד' ירושלים/התקומה
- 38 - שד. ירושלים/שד.הרצל
- 39 - ירושלים
- 40 - שדרות ירושלים/מיכשווילי
- 41 - שדרות ירושלים/מילמן
- 42 - שדרות ירושלים/רבנו גרשום
- 43 - משה סנה/שדרות ירושלים
- 44 - אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה
- 45 - ירושלים/חשמונאים
- 46 - מרכז מסחרי/חשמונאים
- 47 - התבור/טיילת מירון
- 48 - מירון/התבור
- 49 - מירון/הר סיני
- 50 - בית ספר מכבים/זמיר
- 51 - ירושלים/העמל
- 52 - הניצחון/הרצל
- 53 - אביר יעקב/השופטים
- 54 - בר יוחאי/אהוד בן גרא
- 55 - אהוד בן גרא/הנביאים
- 56 - הגיבורים/דבורה הנביאה
- 57 - הרצל/אצ''ל
- 58 - מועצה מקומית/הרצל
- 59 - קופת חולים מאוחדת/העצמאות
- 60 - העצמאות/יוסף יבנאי
- 61 - בי''ס בן גוריון
- 62 - החרוב/תל חי
- 63 - גלבוע/ארבל
- 64 - דרך קנדה/יהודה עמיחי
- 65 - דרך קנדה/אדמונית
- 66 - חרצית/סביון
- 67 - המגינים/המלקוש
- 68 - נתן אלתרמן/השיבולים
- 69 - מסוף אילן רמון/דרך מנחם בגין
- 70 - שד.ירושלים/בני ברית